Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/woobs/domains/upstudio.net/public_html/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
Akademia Taniec z klasą 2019-2020 – Centrum Tańca i Kultury UP Studio
naglowek_tzk

AKADEMIA TANIEC Z KLASĄ
ZAPISY ON-LINE

CZYM JEST AKADEMIA TANIEC Z KLASĄ?
Akademia „Taniec z klasą” prowadzona jest od 7 lat i są to wyjątkowe zajęcia taneczne dla Twojego dziecka TUŻ PO LEKCJACH W SZKOLE! Nasi trenerzy przyjeżdżają do szkoły z naszym autorskim programem zajęć i realizują go w szkole Twojego dziecka. Dzięki temu dzieci nie muszą siedzieć na świetlicy, mają dodatkowe zajęcia, a wszystko to w ramach przebywania w szkole. Ponadto, udział w Akademii „Taniec z klasą” prowadzoną przez Centrum Tańca i Kultury UP Studio umożliwia Państwu udział w wyjątkowych wydarzeniach, takich jak UP Showcase (na których są rozdawane dyplomy i medale za udział); Wewnętrzne turnieje tańca (podczas których dzieci sprawdzają swoje umiejętności); oraz wiele innych organizowanych przez UP Studio.

Rodzice nie muszą już jeździć z dziećmi wiele kilometrów i marnować tak dużo cennego czasu na dodatkowe zajęcia… Uczniowie podczas zajęć:

  • uczą się dobrych manier,
  • poprawiają kondycję i koordynację ciała,
  • zwiększają swoją muzykalność,
  • poznają różne style taneczne i uczą się nowych kroków,
  • zwiększają pewność siebie,
  • przełamują swoje bariery i słabości,
  • wychodzą zmęczone, ale zadowolone!

ZAJĘCIA JUŻ OD 35,00 zł miesięcznie!!!

(cena uzależniona od miejscowości, w której prowadzone są zajęcia taneczne)

BEZPŁATNE ZAPISY ON-LINE:

Aby zapisać swoje dziecko sprawdź w formularzu poniżej, czy na liście znajduje się Szkoła Twojego dziecka. Jeśli tak, wybierz ją i uzupełnij swoje dane, aby BEZPŁATNIE zapisać na zajęcia pozalekcyjne szkole. Przy wybieraniu szkoły zwróć uwagę na grupę (mamy dwie grupy: klasy 0-3 oraz klasy 4-8).
UWAGA: o utworzeniu grupy, terminie pierwszych zajęć i o terminach zajęć regularnych zostaną Państwo poinformowani za pomocą wiadomości SMS na podany numer telefonu. Do czasu tworzenia grupy zapisy są bezpłatne.

PYTANIA: 880 302 300 (wew. 3 lub 1)

FORMULARZ:

MASZ PYTANIA?

Zadzwoń: 880 302 300 (wew. 3 lub 1)

Start typing and press Enter to search