Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/woobs/domains/upstudio.net/public_html/wp-content/themes/jupiter/framework/includes/minify/src/Minifier.php on line 227
09.2019 Dni Otwarte – Centrum Tańca i Kultury UP Studio
naglowek-1-hip-hop-jazz

DZIEŃ OTWARTY W UP STUDIO
08.09.2019 – NIEDZIELA

PRZYJDŹ NA DZIEŃ OTWARTY I ZYSKAJ!
Już w najbliższą niedzielę, tj. 08.09.2019 od godziny 10:00 odbędzie się Dzień Otwarty w UP Studio! W ramach tego dnia odbędą się zajęcia skrócone (po 30 minut każde), zupełnie za darmo! Jest to wspaniała okazja na wybranie zajęć dla siebie na nowy sezon 2019-2020 w Centrum Tańca i Kultury UP Studio 😀 Ponadto, karnety będą TAŃSZE tylko tego dnia !

WAŻNE INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
1. Wszystkie zajęcia dnia 08.09.2019 są bezpłatne, pod warunkiem, że każdy, kto nie korzystał jeszcze z oferty UP Studio wypełnij formularz rejestracyjny i zaakceptuje regulamin studia (dostępne w recepcji studia).
2. Na dniu otwartym obowiązuje poniższy grafik zajęć.
3. Między zajęciami będzie 10 minut przerwy w celach organizacyjnych.
4. Ze względu na charakter wydarzenia prosimy o wyrozumiałość, jeśli ilość zainteresowanych będzie wyższa, niż możliwości naszego studia. Jednak każdy powinien mieć szansę na spotkanie i porozmawianie z trenerem lub obsługą studia.

PLAN ZAJĘĆ:

plan-zajec-dnia-otwartego

Start typing and press Enter to search